Kalite Politikamız

Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden faaliyetler sürdüren firmamız, faaliyet gösterdiği alanda mükemmel hizmetler sunmaktadır. Firmamız kalite politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. En temel amacı belirlediği standartlarda ve şartlarda kaliteli hizmet vermek olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetinin en iyi şekilde sürdürülmesi için müşterilerin isteklerinin ve arzularının en iyi şekilde karşılanıp karşılanmadığını değerlendirerek müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde faaliyetler gösteriyoruz. Demir-çelik hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren firmamız çalışanlarına da müşteri memnuniyetini aşılayan bir politika benimsemiş durumdadır. Müşterilerin istekleri ve personelimizin bu alandaki deneyim ve bilgisi ile ortaya mükemmel bir iş çıkartmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamızda Temel İlkeler

Kalite politikamız kapsamında belirlediğimiz temel ilkeler genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Müşterilerden gelen tüm talep ve istekler doğrultusunda en güvenilir ve doğru hizmetleri sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz.
  • Demir-çelik sektöründe elde edilen bilgi birikimi ve deneyim ile müşterilerin isteklerine yeni bir bakış açısı sağlıyor ve kaliteli hizmet sunma anlayışı kapsamında sürdürülebilirliği sağlıyoruz.