İnsan Kaynakları Politikası

Firma olarak işimizin gerektirdiği tüm niteliklere sahip olan, kendini geliştirmiş ve geliştirmeye açık, müşterilere değer veren, iletişim kabiliyeti güçlü bireyler ile işbirliği yapmakta ve buna uygun bir politika izlemekteyiz. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren personellerimizin kendi amaçları ve şirket amaçlarımız doğrultusunda verimli bir olarak çalışabilecek şekilde gelişmelerine yardımcı oluyoruz. Bu sayede firmamızın hizmeti kalitesinin artacağını, personellerimizin çok daha rahat ve güvenilir bir ortamda faaliyet gösterebileceğine inanıyoruz.

Firmamızda çalışma bilincinin oluşturulması, çalışanlar arasında güvenilir ve profesyonel bir işbirliğinin sağlanması, dayanışmanın gelişmesi, motivasyonun artırılması için çalışanlarımızın kariyer planlamalarında öncülük ve rehber ediyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamızda Temel İlkeler

Firma olarak benimsediğimiz insan kaynakları politikamızdaki temel ilkeler genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Nitelikli iş gücünün artırılarak müşterilerimize çok daha kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmayı hedefliyoruz.
  • Personelimize beceri, bilgi, davranışlar ve iyi tutum ilkelerini kazandırmayı amaçlayan faaliyetleri benimsiyoruz.
  • Çalışanların performanslarını profesyonel ve objektif kriterler bağlamında ölçümleyerek değerlendiriyor ve sonuçlara göre kendimizi geliştiriyoruz.
  • Firmamızın faaliyet sürecini ve müşterileri ile olan ilişkilerini en iyi seviyede iyileştirmek için kişisel performans ve takım performansına yönelik stratejiler geliştiriyoruz.
  • Müşteri ve personel odaklı anlayışımız ile kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.
  • Firma olarak benimsediğimiz stratejik plan ve hedefler ile organizasyon yapılarını dinamik tutuyor ve değişimlere karşı da çalışanlarımızın hazır olmalarını sağlıyoruz.

Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

CV NİZİ GÖNDERİN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.