İSG Politikamız

Demir profil boru sektöründe faaliyet gösteren firmamız İSG politikası kapsamında hem çalışanlarının hem de yöneticilerinin güvenliğini ve sağlığını önemsemektedir. Bu kapsamda belirlediğimiz İSG politikası ile İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına uygun bir şekilde faaliyetler göstermekteyiz. Ürettiğimiz her üründe ve gösterdiğimiz her türlü faaliyette öncelikle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliğini ve sağlığını düşünüyoruz. Çalışanlarımıza son derece sağlıklı, güvenilir bir çalışma alanı temin ederek herkesin kendi yetki alanı içerisinde faaliyet göstermesini sağlıyoruz. Bu politika kapsamında en temel amacımız tüm çalışanlarımızın ve içerisinde bulunduğumuz çevrenin olası risklere karşı muhafaza edilmesini sağlamaktır.

İSG Politikasında Temel Prensipler

İSG politikasında benimsediğimiz temel prensipler genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Firmamızda çalışanların, alt yüklenicilerin, iş yeri dışında çalışanların sağlık ve güvenliklerini temel edebilmek adına İSG mevzuatına ve İSG ile ilgili tüm gerekliliklere uygun bir şekilde tedbirler alıyoruz.
  • İş yerimizde mesleki hastalıklara ya da iş kazasına neden olabilecek risklerin tespit edilmesi ve her seviyedeki çalışanların sağlık ve sosyal refahlarının temin edilmesi edindiğimiz en temel ilkeler arasında yer almaktadır.
  • Endüstriyel dünyadaki gelişimi de göz önünde bulundurarak sürekli gelişimi ve sürekli güvenliği hedefliyoruz.