Tavan U Profil Nedir?

Tavan U profil , günümüzde pek çok farklı alanda kullanılabilen ve oldukça işlevsel olarak görülen bir profil türüdür. Bu profiller, adından da anlaşılabildiği üzere temel olarak tavanlarda kullanılmakta olup bölme, giydirme, asma tavan gibi projelerin yapımında büyük bir rol üstlenmektedir. Tavan U profil ile proje yapmak isteyen bireyler ise İzmir tavan U profil fiyatları araştırması yaparak bu bağlamda ayırmaları gereken bütçenin ne olduğunu merak etmektedir.

Tavan U profiller, temel olarak yük taşıyıcı iskeletin oluşturulmasını sağlayan uygun fiyatlı ekipmanlardır. U profiller daha önce de belirtildiği üzere birçok alanda ve projede kullanılabildiği için farklı boyut ve fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Tavan U Profil Nerelerde Kullanılır?

Tavan U profil kullanım alanları oldukça geniştir. En çok kullanıldığı alan asma tavan yapımı olsa da kullanım alanları bununla sınırlı değildir. Özellikle tavandan başlayarak bir seperatör yapılacaksa, duvar giydirmesi projesi düşünülüyorsa ve oda yapımı ya da farklı sebeplerden ötürü duvarda bölme yapılacaksa bu profillerin kullanılması gerekmektedir.

Bina ve yapıların tavanı yapılırken alçı pan olarak da bilinen plakaların birbirine tutturulması U tip profiller kullanılmaktadır. Bu profiller sayesinde paneller yatay bir şekilde duvara monte edilebilmekte ve buna ek olarak C tip olan profillerin kılavuzlanması için tercih edilmektedir.

Tavan U Profil Özellikleri

Tavan U profil satın almak isteyen kişiler, bu materyalin boyut ve özelliklerini merak etmektedir. Tavan bölgesinde kullanılmak için özel olarak üretilen, ancak farklı kullanım alanlarına da uyum sağlayabilen tavan U profiller;

  • Hafif, ancak dayanıklı
  • Farklı projelerde kullanıma uygun
  • 0,30 ila 0,60 mm kalınlık
  • 3000 mm standart uzunluk özelliklerine sahiptir.

Bu özelliklere ek olarak müşterilerimiz uygulayacakları projenin türüne bağlı olarak bizlerle iletişime geçebilmekte ve 2000 ila 4000 mm arasında özel üretim yaptırabilmektedir. Yapılan bu üretimler sayesinde projelere birebir uyan ve müşterilerimizin sıkıntı çekmeden sahip olabileceği tavan projeleri ortaya koyulabilmektedir. Özel boyutlarda üretim yaptırmak ve merak ettiğiniz konular hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim numarasını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Tavan U Profil Fiyatları

İzmir tavan U profil fiyatları , günümüzde tavan profilleri hakkında en çok merak edilen konu başlıkları arasında yerini almaktadır. Tavan U profilleri, oldukça uygun fiyatlı, işlevsel ve ergonomik ürünlerdir. Birbirinden farklı amaçlarda kullanılabilen bu profillerin fiyatlarını belirleyen birden fazla unsur bulunmaktadır. Özellikle alım miktarı, özel üretim, boyutlar ve bu gibi birtakım hususlar direkt olarak fiyatın belirlenmesinde etkili şekilde rol oynamaktadır. Bu nedenle de U profillerin fiyatları hakkında net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak web sitemiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlere kolayca ulaşabilir ve projenizde kullanacağınız profil durumuna uygun fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Demir İzmir Tavan U Profil Fiyatları Hakkında Bilgi Al

İzmir Çelik Servis Merkezimizde ÜretilenTavan U Profil Fiyatı Almak İçin


Lütfen Bekleyin
WhatsApp Teklif Al